ELİFYABACI HİZMETLER

Dudak Dolgusu

Dudak dolgusu, dudağın dolgun ve hacimli hale gelmesinde tercih edilen estetik operasyonlardan birisidir. Güzelliğin ve etkileyiciliğin ifadesi olan dudaklar yüzün estetik bir görünüme sahip olmasına yardımcı olur.

Yüz Dolgusu

Yüzümüz zamanın etkilerini en fazla yansıtan bölge olması bakımından ve estetik açıdan en önemli bölgelerimizden biridir.

Özel günlerde kampanyaları kaçırmayın

Uygun fiyatlı, yüksek kaliteli hizmeti kaçırmamak için bizleri arayın

Ameliyatsız Burun Estetiği

Günümüzde ameliyatsız medikal estetik operasyonlar daha fazla tercih ediliyor. Ameliyat olmaktan çekinen ve kaygı duyan hastalar bu doğrultuda cerrahi müdahale gerektirmeyen işlemler ile şekilsel bozukluklarını gidermeyi tercih ediyorlar. En çok tercih edilen medikal estetik operasyonların başında burun dolgusu geliyor. Burundaki şekil bozuklukları düzeltmek ve yüz hatları ile uyum sağlamak amacıyla dolgu malzemeleri kullanılır.

Cilt Bakımı

Medikal cilt bakımı, uzman kişiler tarafından profesyonel anlamda yapılıp aynı zamanda cildin yeniden canlandırılması amacıyla yapılır. Cilt yüzeyinde oluşan siyah nokta ve yağlı görünüm etkili cilt ürünleri kullanılarak temizlenir. Hızlı ve derinlemesine temizlenen cilt sağlıklı ve pürüzsüz bir görünüme kavuşur. Kullanılan ürünler yardımıyla ölü tabaka giderilir ve cildin nefes alması sağlanır. Böylece kişi kendisini hem estetik açıdan daha iyi hisseder hem de cildi sağlıklı görünür.

Karbon Peeling

Lazerle karbon peeling

Lazerle karbon peeling uygulaması güneş lekeleri, akne lekeleri, yaşlılık lekeleri gibi cilt lekeleri, siyah noktalar, derin olmayan kırışıklıklar, geniş gözenekler, cilt sarkmaları, cildin aşırı yağlanması gibi pek çok farklı cilt problemlerine çözüm olmaktadır.

Karbon peeling işleminin ilk uygulamasından sonra bile cildinizdeki yenilemeyi fark edebilir, cildinizde yer alan gözeneklerin sıkılaştığını gözlemleyebilirsiniz.

Karbon peelingin en önemli özelliklerinden birisi, lekeleri yok etmede hastalara oldukça güvenli çözümler sunmasıdır. Karbon peeling, bir değil, birkaç cilt problemi için güvenli bir şekilde uygulanmaktadır ve oldukça olumlu sonuçlar sağlamaktadır.

Her yaştan kadın ve erkeğin cildinde harikalar yaratan Hydrafacial, son dönem cilt bakımı teknolojileri arasındaki en popüler uygulamalar arasında olan bir anti-aging cilt bakımı uygulamasıdır. 4 farklı yüzeyi olan hydrapeel uçlar (mavi uç, turuncu uç, beyaz uç, yeşil uç)  cildin hassasiyet derecesine göre ayarlanabilir ve her başlık farklı fonksiyonlar için tasarlanmış farklı yüzeylere sahiptir.

Hydrapeel uçları, vortex teknolojisi kullanarak cildi el değmeden temizler ve ölü hücrelerden arındırır. Hydrafacial cilt bakımı; bu iki aşamayı asıl amacına ulaşmak yani cildi derinden besleyebilmek için geliştirilmiştir. Derin serum iletimi sayesinde cilt anında yenilenir ve canlanır.

HKLHLIG

Lazer Epilasyon

Ütüleme lazer olarak da bilinen Diode Lazer, her cilt tipine dört mevsim ara vermeden uygulanabilen bir lazer epilasyon uygulamasıdır. Kişinin cilt ve kıl tipine göre dalga boyunu ayarlayabilen teknolojiye sahiptir. 800 nm – 950 nm dalga boyları ile kişilere hızlı ve etkin lazer epilasyon imkanı sunmaktadır. Cihaza entegre bilgisayar sistemi sayesinde belirlenen programa göre işlemi yönlendirir ve doğru atışların ve dalga boylarının yakalanmasına imkan verir.

Cildin sağlıklı ve doğal görünüm elde etmesini sağlayan uygulama esnasında ağrı ya da sızı da yaşanmamakla birlikte hiçbir tehlike de arz etmemektedir Uygulama hiçbir tehlike de barındırmamakla birlikte pratik ve kalıcı bir yöntem olması bakımından en çok tercih edilen cilt bakım yöntemlerinin başında gelmektedir.

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz

G5 Masajı

g3-Copy

Kavitasyon

kav2-Copy

KALICI MAKYAJ

Kalıcı Makyaj Pudra

Dudak Renklendirme

Dudak Çerçeve (Kontür)

KAŞ & KİRPİK

Kirpik Lifting

Kaş Lifting

İpek Kirpik

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim Bilgilerimiz

Halkalı merkez mahallesi 1.ikitelli caddesi meydan halkalı avm sitesi kat 5 no:2 daire 59 Küçükçekmece/istanbul

+90 552 269 10 72